Bilety do Manchesteru

Bilety do Manchesteru. Tanie bilety autokarowe do Anglii. Sprzedaż i rezerwacja online

autobusy Polska Anglia bilety do manchesteru

Manchester – to miasto w Anglii, położone nad rzeką Irwel, u podnóża Gór Pennińskich. To jeden z najważniejszych przemysłowych ośrodków w Anglii, a zarazem centrum życia naukowego i kulturalnego. To właśnie w Manchesterze wielu Polaków poszukuje pracy lub już pracuje, dlatego autobusy Polska Manchester jak i samoloty da Manchesteru są bardzo popularne.
Wśród przewoźników, którzy kursują na trasie Polska Anglia Polska, w tym oferują autobusy Polska Manchester jest Eurobus Eurolines Polska, Orland, Sokół, Biacomex Transport, Trans Service, Eurotrans, Sindbad, Interbus oraz Polonia Transport.
Bilety autokarowe do Manchetseru można kupić za pomocą zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki Voyager lub Euroticket. Tam też sprawdzimy aktualny rozkład jazdy i porównamy ceny z biletów autobusowych.
Z kolei bilety lotnicze do Manchesteru można również kupić u nas online, korzystając z wyszukiwarki lotniczej zamieszczonej po prawej stronie. Znajdziemy tam nie tylko loty do Anglii, ale i do innych państw Europejskich jak i poza Europę.
Wśród tanich linii lotniczych oferujących samoloty do Manchesteru znajdują się tanie linie Ryanair, Lufthansa oraz Swiss. Warto jednak zwrócić uwagę, że tylko Ryanair proponuje bezpośrednie loty do Manchesteru, a inni oferują podróż z co najmniej jedna przesiadką.

 DOKONAJ REZERWACJI TANICH BILETÓW DO MANCHESTERU

Autobusy SINDBAD z Bielsko Białej do Manchesteru
Trasa Polska Anglia Czas podróży ok. 29h45m
BIELSKO-BIAŁA, Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
MANCHESTER, Chorlton Street near Coach Station

Autobusy SINDBAD z Chorzowa do Manchesteru
Trasa Polska Anglia Czas podróży ok. 28h20m
CHORZÓW, pl. Powstańców Śl.
MANCHESTER, Chorlton Street near Coach Station

INTERBUS SINDBAD z Gdynii do Manchesteru
Trasa Polska Anglia Czas podróży ok. 29h25m
GDYNIA, Dworzec PKS, st. przy poczcie
MANCHESTER
, Chorlton Street near Coach Station

INTERBUS SINDBAD z Radomia do Manchesteru
Trasa Polska Anglia Czas podróży ok. 28h20m
RADOM
, Dworzec PKS, ul. Prażmowskiego 12
MANCHESTER
, Chorlton Street near Coach Station

Busy Eurobus Eurolines z Kolbuszowej do Manchesteru
Linia: 19 Polska-Anglia
KOLBUSZOWA Dworzec PKS, vis a vis dworca PKP
MANCHESTER  Central Coach Stn, Chorlton St (service NX422)

Busy Eurobus Eurolines z PIŁY do Manchesteru
Linia: 19 Polska-Anglia
PIŁA Dw. PKS, ul. Kwiatowa 18
MANCHESTER  Central Coach Stn, Chorlton St (service NX422)

BILETY LOTNICZE DO ANGLII  TANIO I SZYBKO 

infolinia

Bilety na międzynarodowe przejazdy autokarowe nabyć można albo w biurach podróży, niemalże w każdym polskim mieście, albo za pośrednictwem Internetu. Obecnie produkt ten cieszy się wśród Polaków dużym popytem, ponieważ i międzynarodowe trasy autokarowe są jednym z częściej wybieranych form transportu przez podróżujących z Polski. W ten sposób realizowane są zarówno podróże turystyczne, służbowe, jak i zarobkowe, które w ciągu ostatnich lat znacznie się zwiększyły.

Cechami charakterystycznymi dla przejazdów autokarowych, a które jednocześnie najczęściej przekonywały zainteresowanych, były: stosunkowo niskie koszty przejazdu, gwarancja bezpiecznej i komfortowej podróży z profesjonalną obsługą, a także ogólna dostępność przystanków autokarowych dla mieszkańców wszystkich regionów Polski, jak również dużej ilości europejskich miejscowości docelowych. Kraje wchodzące w skład Unii Europejskiej są znacznie częstszym celem podróży, aniżeli kraje pozostałe. W tych krajach bardziej obleganych, również znacznie więcej miejscowości liczyć może na umieszczenie wśród przystanków danej trasy.

bilety lotnicze i autokarowe przez internet

Dzięki temu numerowi telefonu możesz zamawiać bilety przez telefon oraz płacić za nie w dowolnej formie (gotówka, przelew, karta).

Do miast takich zaliczyć można m.in. Manchester – miasto położone w środkowej części Wielkiej Brytanii. Wyjazdy do tego miejsca z Polski są bardzo popularne, a zatem wielu przewoźników oferuje bezpośrednie trasy autokarowe w tym właśnie kierunku. Do firm tych zaliczyć można następujące: Pol-Fol, Orbis/Interbus, Polonia Transport oraz Eurolines Polska.

AUTOBUSY DO ANGLII

Bilety Warszawa – Londyn
Bilety Przemyśl – Londyn
Bilety Białystok – Londyn
Bilety Lublin – Londyn
Bilety Szczecin – Londyn
Bilety do Cardiff Polska Anglia
Bilety do Manchesteru Polska Anglia
Bilety do Bournemouth Polska Anglia

SAMOLOTY DO ANGLII

Lotnisko Doncaster Sheffield – tanie loty
Lotnisko Newcastle – Newcastle Airport – tanie loty
Lotnisko East Midlands – tanie loty
Lotnisko Edynburg / Edinburgh – tanie loty
Lotnisko Leeds Bradford – tanie loty
Lotnisko Shannon – Shannon Airport – tanie loty
Lotnisko Londyn – tanie loty do Londynu

Przykładowa trasa z Warszawy do Manchesteru trwa około 30 godzin i kosztuje średnio 450 zł. Najczęściej trasy oferowane przez wszystkich przewoźników z tego miejsca poprowadzone są przez: Łódź, Konin, Poznań, Słubice, Maidstone, Londyn, Luton, Northampton, Coventry, Birmingham i Stoke on Trent. Jedyną trasą różniącą się po stronie polskiej jest poprowadzenie jej przez: Płock, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Piłę i Gorzów Wielkopolski.