Szczecin – Londyn

Bilety Szczecin – Londyn. Połączenia lotnicze i autokarowe.Tanie bilety autobusowe do Londynu. Połączenia autokarowe Szczecin – Londyn. Polska Anglia. Prosta rezerwacja online.

REZERWACJA TANICH BILETÓW AUTOBUSOWYCH

Tanie bilety autokarowe Szczecin - Londyn. autobusy polska anglia Tanie loty Polska anglia

Rezerwuj tanie bilety autokarowe i lotnicze przez internet. Skorzystaj z naszych wyszukiwarek i kupuj bilety do Anglii przez internet. Znajdź najkorzystniejsze oferty i rezerwuj bilety Polska Anglia online

Autobus Sindbad – Szczecin Londyn – 17 godzin i 30 min. – sprawdź cenę
SZCZECIN, przyst. MPK przy głównym wejściu dworca PKP
SŁUBICE, Port Świecko, Świecko 39
DOVER, Parking przed terminalem odpraw promowych
MAIDSTONE, Maidstone Services – Jct 8 M20
LONDYN, Victoria Coach Station-Arrival Hall

Autokar Polonia Transport Szczecin Londyn. Czas podróży: 17h 30 min.
SZCZECIN, przyst. MPK przy głównym wejściu dworca PKP
SŁUBICE, Port Świecko, Świecko 39
DOVER, Parking przed terminalem odpraw promowych
MAIDSTONE, Maidstone Services – Jct 8 M20
LONDYN, Victoria Coach Station-Arrival Hall

Interbus Sindbad Szczecin Londyn. Czas podróży: 17h 30 min.
SZCZECIN, przyst. MPK przy głównym wejściu dworca PKP
SŁUBICE, Port Świecko, Świecko 39
DOVER, Parking przed terminalem odpraw promowych
MAIDSTONE, Maidstone Services – Jct 8 M20
LONDYN, Victoria Coach Station-Arrival Hall

Autokar Interbus Eurolines Szczecin Londyn
Linia: 19 Polska-Anglia, czas podróży: 17h30m
SZCZECIN    przystanek MPK przy głównym wejściu na dworzec PKP
LONDYN    Victoria Coach Station – ARRIVALS (hala przyjazdów)

Autobus PKS Warmia Szczecin Londynsprawdź cenę biletu
Linia: 19 Polska-Anglia, czas podróży: 17h30m
SZCZECIN    przystanek MPK przy głównym wejściu na dworzec PKP
LONDYN    Victoria Coach Station – ARRIVALS (hala przyjazdów)

Szczecin to największe z miast w województwie zachodnio-pomorskim, położone w północno – zachodniej części Polski, przy granicy z Niemcami. Miasto to słynie przede wszystkim z wysoko rozwiniętej na tym terenie zarówno turystyki, jak i gospodarki morskiej. W mieście tym zasadniczą rolę odgrywa port morski, obsługujący armatorów z całej Europy, tym bardziej jest to ważne w miejsce, ponieważ krzyżują się tu ważne trasy tranzytowe naszego kontynentu w kierunkach wschód – zachód oraz północ – południe. Pomimo zniszczeń wojennych, Szczecin został odbudowany i do dnia dzisiejszego spotkać tam można piękne, secesyjne zabytki, wplecione w piękną zieleń parków miejskich, stanowiących piątą część całego miasta.

Z kolei Londyn to stolica, a zarazem największe miasto Wielkiej Brytanii, położone w jej południowej części. Jest to olbrzymia metropolia, słynąca na całym świecie, gdzie ściągają nie tylko turyści, ale także biznesmeni z całego świata. Miasto to stanowi bowiem jedno z największych centrów finansowych na świcie, z siedzibami wielkich banków, innych instytucji finansowych, a także giełdy. Dla zwykłego turysty Londyn kojarzy się przede wszystkim z: rzeką Tamizą, Big Benem, Pałacem Buckingham, a czerwonymi, piętrowymi autobusami. Dzięki zasłynięciu na całym świecie, do Londynu ściągają rzesze ludzi. I w związku z tym tak ważna jest w tym mieście właściwa i sprawna organizacja komunikacji, zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

Tanie Autobusy Przemyśl Londyn
Tanie Autobusy Szczecin Londyn
Tanie Bilety Warszawa Londyn
Autobusy Białystok Londyn
Autokary Lublin Londyn

Londyn dla usprawnienia tejże komunikacji udostępnił pasażerom aż pięć portów lotniczych, obsługujących samoloty realizujące trasy krajowe i zagraniczne: Londyn City Airport, wykorzystywane najczęściej przez prywatne linie biznesowe, lotnisko Londyn – Stansted, Londyn – Luton, Londyn – Gatwick, oraz największe Londyn – Heathrow. Lokalizacja wszystkich lotnisk, z wyjątkiem najmniejszego, rozmieszczona jest na obrzeżach tej wielkiej metropolii, a komunikacja z centrum Londynu odbywa się z wykorzystaniem autobusów, metra, pociągów, bądź taksówek. Inną formą komunikacji w Londynie są realizowane połączenia autokarowe. Zarówno samoloty, jak i autokary dowożą i przywożą pasażerów nie tylko z pobliskich, krajowych miejscowości, ale też ludzi z całej Europy i z całego świata.

Z nami kupno biletów lotniczych ze Szczecina do Londynu to pestka! Po prostu Zadzwoń!

bilety lotnicze szczecin londyn

Zamów tani bilet lotniczy przez telefon, zapłać kartą, gotówką lub przelewem

Z kolei komunikacja miasta Szczecina, jak na tak niewielkie miasto, jest również dobrze rozwinięta. Komunikację zewnętrzną ułatwia położony nieopodal miasta port lotniczy Szczecin – Goleniów, który powstał w roku 1953 i od tego momentu był wielokrotnie modernizowany i rozbudowywany. W tym momencie świetnie spełnia swoje zadanie w tym miejscu. Transport lotniczy jest w Szczecinie znakomicie uzupełniony przez realizowane połączenia autokarowe. Miasto to ze względu na swoje usytuowanie i posiadanie portu morskiego, stanowi dobrą bazę przesiadkową w podróży na północ Europy, w tym także do Wielkiej Brytanii.

Moment integracji Polski z Unią Europejską i wzmożona emigracja Polaków do Wielkiej Brytanii wręcz wymusiło zorganizowanie przez przewoźników wielu nowych i rozbudowę już istniejących połączeń m.in. między Szczecinem, a Londynem. Powstało więc wówczas wiele nowych tras, które są w pełni wykorzystywane przez zainteresowanych klientów. Korzystając z drogi lotniczej, najszybciej można dostać się ze Szczecina do Londynu, gdyż podróż ta trwa niespełna dwie godziny. Loty i przeloty na tej trasie oferuje obecnie na rynku wyłącznie tania linia lotnicza Ryanair. Tanie bilety lotnicze do Londynu zakupią Państwo u nas dzwoniąc na powyższy numer. Znajdziemy najtańsze bilety i promocje na loty do Londynu i gdziekolwiek Państwo zechcą.

Proponowane przeloty odbywają się o różnych porach dnia w poniedziałki, we środy, w piątki i w niedziele. Z kolei podróż autokarowa na trasie Szczecin – Londyn trwa około 17 godzin i odbywa się z wykorzystaniem przeprawy promowej Dover – Maidstone. Firmy transportowe, z którymi podróżować można na analizowanej trasie to: Interbus, Pol-Fol, Eurolines Polska, oraz Polonia Transport, a cena biletu autokarowego w jedną stronę wynosi od 300 do 370 zł. Bilety zarówno na przeloty samolotem, jak i podróż autokarem nabywać można albo droga internetową, albo bezpośrednio u przewoźników, bądź biur z nimi współpracujących.

Autokary z Warszawy do Londynu
Autokary ze Szczecina do Londynu

Autobusy z Białegostoku do Londynu
Autobusy do Manchesteru
Autokary do Cardiff
Autokary do Bournemouth
Samoloty do Doncaster Sheffield
Samoloty do East Midlands

Autokary Przemyśl Londyn
Autokary Lublin Londyn
Samoloty do Edynburga
Samoloty do Leeds Bradford
Samoloty do Newcastle